дитячий садок

Щойно дитина долає віковий бар'єр півтора року, в родині одразу ж піднімається тема подальшої освіти чада. З кожним днем питання стає все більш актуальним, і вся сім'я ламає голову: чи йти на розвідку до дитячого садку, чи, може, шукати пристойний розвиваючий центр? А можливо, досить поки що й мами з бабусею? А чи не покликати на підмогу кваліфіковану няню? Читайте нашу нову статтю, узагальнюйте й робіть свій вибір.
Як і в багатьох інших європейських країнах, у Німеччині до дитячого садку потрапити не так вже й легко. Тому тут існує велика кількість альтернативних варіантів ― своєрідних приватних аналогів дитячих садків.
Японська система виховання й догляду за малюками має принципові відмінності від звичних для українців методик, і в той же час між ними простежуються деякі спільні риси. Дивно, але те, що для батьків українських малюків є чимось новим і не до кінця вивченим, для японців представляє традицію, що сходить корінням у сиву давнину.
На відміну від багатьох інших європейських держав, уряд Данії дотримується принципу «Кожній дитині ― своє місце в дитячому садку». Тобто садок, незважаючи на дорожнечу й черги, тут передбачений для кожного, й віддати до нього дитину можна вже з 6 місяців.
Дошкільні навчальні заклади в Англії користуються попитом. Батьки тут вважають за краще не економити на дошкільній освіті, а деякі навіть беруть позики, щоб оплатити послуги дитячого садочку.
Педагогічні методики й системи виховання в різних державах мають не менше відмінностей, ніж мова й культура цих народів. «А як у вас?» — поспішають молоді батьки поставити головне питання жителям іншої країни, у яких теж підростає малюк. Цікаві факти й важливі корисності про американський підхід до дитячого садка — в нашій новій статті.