Підходи в вихованні

Знайомство малюка з дитячим садком ― яким воно буде? Читайте в нашій новій статті поради досвідчених батьків і психологів, як правильно вибрати садок, успішно пройти адаптаційний період і уникнути типових помилок «новачків».
Щойно дитина долає віковий бар'єр півтора року, в родині одразу ж піднімається тема подальшої освіти чада. З кожним днем питання стає все більш актуальним, і вся сім'я ламає голову: чи йти на розвідку до дитячого садку, чи, може, шукати пристойний розвиваючий центр? А можливо, досить поки що й мами з бабусею? А чи не покликати на підмогу кваліфіковану няню? Читайте нашу нову статтю, узагальнюйте й робіть свій вибір.
Японська система виховання й догляду за малюками має принципові відмінності від звичних для українців методик, і в той же час між ними простежуються деякі спільні риси. Дивно, але те, що для батьків українських малюків є чимось новим і не до кінця вивченим, для японців представляє традицію, що сходить корінням у сиву давнину.
На відміну від багатьох інших європейських держав, уряд Данії дотримується принципу «Кожній дитині ― своє місце в дитячому садку». Тобто садок, незважаючи на дорожнечу й черги, тут передбачений для кожного, й віддати до нього дитину можна вже з 6 місяців.